![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarahkfisher | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Jan 5, 2011
Location: USA
|

| 92 | Inception (2010) - Jan 05, 2011 |
| 92 | The Count of Monte Cristo (1998) - Jan 05, 2011 |
| 90 | Selena (1997) - Jan 05, 2011 |
| 95 | Angela's Ashes (1999) - Jan 05, 2011 |
| 90 | Michou d'Auber (2007) - Jan 05, 2011 |
| 90 | The Number 23 (2007) - Jan 05, 2011 |
| 85 | Up (2009) - Jan 05, 2011 |
| 75 | The Terminal (2004) - Jan 05, 2011 |
| 80 | Burn After Reading (2008) - Jan 05, 2011 |
| 90 | The Hangover (2009) - Jan 05, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |