![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarahmtl | |
![]() |
Movie Buff - 219 Films Ranked
Member Since: Apr 24, 2006
Location: Canada
|

| 80 | A.I. Artificial Intelligence (2001) - Aug 13, 2007 |
| 82 | About Schmidt (2002) - Aug 13, 2007 |
| 58 | Along Came Polly (2004) - Aug 13, 2007 |
| 74 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 18 | American Wedding (2003) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Analyze This (1999) - Aug 13, 2007 |
| 68 | Anger Management (2003) - Aug 13, 2007 |
| 52 | The Animal (2001) - Aug 13, 2007 |
| 74 | The Anniversary Party (2001) - Aug 13, 2007 |
| 78 | As Good As It Gets (1997) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |