![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarin404 | |
![]() |
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Mar 13, 2010
Location: Baton Rouge, La, USA
|

| 98 T10 | The Road (2009) - Mar 13, 2010 |
| 90 T7 | The Island (2005) - Mar 13, 2010 |
| 89 T6 | Moon (2009) - Mar 13, 2010 |
| 93 T8 | Children of Men (2006) - Mar 13, 2010 |
| 90 T7 | Akira (1988) - Mar 13, 2010 |
| 97 T10 | Avatar (2009) - Mar 13, 2010 |
| 75 T3 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Mar 13, 2010 |
| 76 T4 | Spider-Man 3 (2007) - Mar 13, 2010 |
| 75 T3 | Transformers (2007) - Mar 13, 2010 |
| 95 T9 | Gladiator (2000) - Mar 13, 2010 |
Criticker.com © 2004-2013 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS |
Terms & Conditions10,065,000 Movie Rankings and Counting... |