![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarina10 | |
![]() |
Flick Fan - 19 Films Ranked
Member Since: Oct 6, 2010
Location: Sweden
|

| 63 | Changeling (2008) - Oct 06, 2010 |
| 60 | The Matrix (1999) - Oct 06, 2010 |
| 50 | Men in Black (1997) - Oct 06, 2010 |
| 40 | Ocean's Twelve (2004) - Oct 06, 2010 |
| 73 | The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Oct 06, 2010 |
| 65 | The Cable Guy (1996) - Oct 06, 2010 |
| 30 | The Mummy Returns (2001) - Oct 06, 2010 |
| 40 | Ghost Rider (2007) - Oct 06, 2010 |
| 80 | The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Oct 06, 2010 |
| 40 | You've Got Mail (1998) - Oct 06, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |