![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sarpierro | |
![]() |
Film Freak - 971 Films Ranked
Member Since: Feb 7, 2008
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Grave Encounters (2010) - Feb 10, 2012 |
| 80 | Munich (2005) - Feb 07, 2012 |
| 75 | Diary of the Dead (2008) - Feb 05, 2012 |
| 85 | eXistenZ (1999) - Jan 31, 2012 |
| 70 | Pineapple Express (2008) - Jan 31, 2012 |
| 70 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 20, 2012 |
| 75 | Shame (2011) - Jan 20, 2012 |
| 90 | Enter the Void (2010) - Jan 17, 2012 |
| 75 | Zenne (2012) - Jan 14, 2012 |
| 85 | The Brood (1979) - Jan 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |