sasajl

sasajl
Movie Buff - 193 Film Ratings
Member Since: 20 Jun 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 77% Dr. No (1962) - Rated 26 Jun 2008
50 33% Twins (1988) - Rated 26 Jun 2008
60 52% Dirty Harry (1971) - Rated 26 Jun 2008
45 27% GoldenEye (1995) - Rated 26 Jun 2008
45 27% Striptease (1996) - Rated 26 Jun 2008
95 99% Young Frankenstein (1974) - Rated 26 Jun 2008
60 52% Tarzan (1999) - Rated 26 Jun 2008
40 17% Con Air (1997) - Rated 26 Jun 2008
40 17% The Truman Show (1998) - Rated 26 Jun 2008
60 52% The Santa Clause (1994) - Rated 26 Jun 2008