Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sasan7911
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: USA
Recent Rankings
40 Saw: The Final Chapter (2010) - Nov 20, 2010
40 Paranormal Activity 2 (2010) - Nov 20, 2010
80 Jackass 3-D (2010) - Nov 20, 2010
80 Paris, Texas (1984) - Oct 06, 2010
40 Sex Pot (2009) - Oct 06, 2010
60 Irreversible (2002) - Oct 04, 2010
50 The White Balloon (1995) - Oct 04, 2010
50 The Hangover (2009) - Oct 04, 2010
30 The Fifth Element (1997) - Oct 04, 2010
50 Titanic (1997) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sasan7911. Why not go rank more films, then come back and check it out again?