![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sashimka | |
![]() |
Movie Buff - 251 Films Ranked
Member Since: Jul 1, 2009
Location: Israel
|
|
Message Sent!
| |

| 90 | Primal Fear (1996) - Jul 01, 2009 |
| 80 | Beverly Hills Cop II (1987) - Jul 01, 2009 |
| 80 | The Da Vinci Code (2006) - Jul 01, 2009 |
| 70 | Sleeping with the Enemy (1991) - Jul 01, 2009 |
| 80 | Turner & Hooch (1989) - Jul 01, 2009 |
| 70 | 8MM (1999) - Jul 01, 2009 |
| 90 | The Long Kiss Goodnight (1996) - Jul 01, 2009 |
| 80 | Chain Reaction (1996) - Jul 01, 2009 |
| 90 | The Conversation (1974) - Jul 01, 2009 |
| 75 | The Island (2005) - Jul 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |