![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
satlal | |
![]() |
Movie Buff - 123 Films Ranked
Member Since: Feb 19, 2009
Location: USA
|

| 95 | Alien (1979) - Dec 29, 2009 |
| 95 | Braveheart (1995) - Dec 29, 2009 |
| 90 | Shaun of the Dead (2004) - Dec 29, 2009 |
| 80 | Anaconda (1997) - Dec 29, 2009 |
| 80 | Serenity (2005) - Dec 29, 2009 |
| 78 | Dark City (1998) - Dec 29, 2009 |
| 65 | X2: X-Men United (2003) - Dec 29, 2009 |
| 67 | The League of Extraordinary Gentlemen (2003) - Dec 29, 2009 |
| 68 | Cube (1997) - Dec 29, 2009 |
| 70 | Mortal Kombat: Annihilation (1997) - Dec 29, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |