![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
satori | |
![]() |
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: May 2, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 60 | Doctor Zhivago (1965) - Mar 02, 2010 |
| 14 | Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980) - Mar 02, 2010 |
| 70 | Tokyo Chorus (1931) - Mar 02, 2010 |
| 90 | I Was Born, But... (1932) - Mar 02, 2010 |
| 77 | Passing Fancy (1933) - Mar 02, 2010 |
| 93 | Early Summer (1951) - Mar 02, 2010 |
| 76 | Higanbana (1958) - Mar 02, 2010 |
| 96 | Late Autumn (1960) - Mar 02, 2010 |
| 90 | The End of Summer (1961) - Mar 02, 2010 |
| 100 | An Autumn Afternoon (1962) - Mar 02, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |