![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
saturnine | |
![]() |
Movie Buff - 232 Films Ranked
Member Since: Dec 21, 2011
Location: İstanbul, Turkey
|

| 70 | Cassandra's Dream (2007) - May 29, 2012 |
| 83 | Annie Hall (1977) - May 28, 2012 |
| 85 | Mr. Nobody (2009) - Apr 29, 2012 |
| 30 | New Year's Eve (2011) - Apr 16, 2012 |
| 85 | Sliding Doors (1998) - Apr 16, 2012 |
| 83 | My Week with Marilyn (2011) - Mar 11, 2012 |
| 73 | This Means War (2012) - Mar 11, 2012 |
| 81 | Warrior (2011) - Mar 11, 2012 |
| 74 | Milk (2008) - Jan 27, 2012 |
| 73 | Vicky Cristina Barcelona (2008) - Jan 27, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |