Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sauber1979
Flick Fan - 13 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
Recent Rankings
80 The Matrix (1999) - Aug 21, 2009
90 House of Flying Daggers (2004) - Aug 21, 2009
40 Yes Man (2008) - Aug 21, 2009
70 X-Men (2000) - Aug 21, 2009
70 Spider-Man (2002) - Aug 21, 2009
95 Almost Famous (2000) - Aug 21, 2009
90 The Princess Bride (1987) - Aug 21, 2009
100 Noises Off... (1992) - Aug 21, 2009
100 The Fifth Element (1997) - Aug 21, 2009
98 The Producers (2005) - Aug 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sauber1979. Why not go rank more films, then come back and check it out again?