![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
saw213 | |
![]() |
Flick Fan - 66 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2011
Location: Kennesaw, GA, USA
|

| 80 | 28 Days Later (2002) - Jul 03, 2011 |
| 80 | Role Models (2008) - Jul 03, 2011 |
| 75 | Speed (1994) - Jul 03, 2011 |
| 70 | Mean Girls (2004) - Jul 03, 2011 |
| 80 | National Treasure (2004) - Jul 03, 2011 |
| 75 | The Truman Show (1998) - Jul 03, 2011 |
| 80 | King Kong (2005) - Jul 03, 2011 |
| 80 | I, Robot (2004) - Jul 03, 2011 |
| 80 | 21 Grams (2003) - Jul 03, 2011 |
| 90 | The Hangover Part II (2011) - Jul 03, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |