![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
saxon | |
![]() |
Movie Buff - 147 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
|

| 95 | Psycho (1960) - Aug 18, 2009 |
| 95 | Saving Private Ryan (1998) - Aug 18, 2009 |
| 95 | The Lord of the Rings: The Return of the King (2003) - Aug 18, 2009 |
| 40 | Van Helsing (2004) - Aug 18, 2009 |
| 77 | 28 Days Later (2002) - Aug 18, 2009 |
| 60 | Deep Impact (1998) - Aug 18, 2009 |
| 65 | Fight Club (1999) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Good Will Hunting (1997) - Aug 18, 2009 |
| 79 | First Blood (1982) - Aug 18, 2009 |
| 55 | The Scorpion King (2002) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |