![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sbpat21 | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Apr 7, 2008
Location: Concord, NH, USA
|
|
Bio: I love music, movies, books, and comics.
| |

| 90 | RoboCop (1987) - Apr 07, 2008 |
| 70 | Miss Congeniality (2000) - Apr 07, 2008 |
| 90 | Match Point (2005) - Apr 07, 2008 |
| 77 | A Knight's Tale (2001) - Apr 07, 2008 |
| 76 | Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004) - Apr 07, 2008 |
| 97 | This Is Spinal Tap (1984) - Apr 07, 2008 |
| 88 | As Good As It Gets (1997) - Apr 07, 2008 |
| 87 | Mary Poppins (1964) - Apr 07, 2008 |
| 86 | House of Flying Daggers (2004) - Apr 07, 2008 |
| 90 | The Producers (1968) - Apr 07, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |