Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sbrowning
Movie Buff - 277 Films Ranked
Member Since: Oct 14, 2007
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
65 Super 8 (2011) - Dec 03, 2011
80 Munich (2005) - Dec 03, 2011
65 Inception (2010) - Jun 12, 2011
65 To Have and Have Not (1944) - Jun 12, 2011
70 Tangled (2010) - Jun 12, 2011
90 Papillon (1973) - Jun 12, 2011
45 Wayne's World (1992) - Jun 12, 2011
45 Eyes Wide Shut (1999) - Jun 12, 2011
75 Diner (1982) - Jun 12, 2011
70 The Italian Job (2003) - Jun 12, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sbrowning. Why not go rank more films, then come back and check it out again?