![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
s.bruder | |
![]() |
Movie Buff - 250 Films Ranked
Member Since: Jan 25, 2008
Location: Basel, Switzerland
|
|
Message Sent!
Bio: Born and raised in Germany, currently living & working in Switzerland
| |

| 80 | Soul Kitchen (2009) - Feb 24, 2010 |
| 73 | Young Adam (2003) - Feb 24, 2010 |
| 54 | My Super Ex-Girlfriend (2006) - Aug 17, 2009 |
| 76 | Body of Lies (2008) - Nov 25, 2008 |
| 74 | Quantum of Solace (2008) - Nov 25, 2008 |
| 57 | Showgirls (1995) - Jul 03, 2008 |
| 66 | Evan Almighty (2007) - Jul 03, 2008 |
| 78 | Panic Room (2002) - Jul 03, 2008 |
| 72 | Liar Liar (1997) - Jul 03, 2008 |
| 69 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Jul 03, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |