![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scarletohara | |
![]() |
Flick Fan - 23 Films Ranked
Member Since: Dec 22, 2010
Location: Turkey
|

| 90 | The Motorcycle Diaries (2004) - Dec 23, 2010 |
| 80 | Amen (2002) - Dec 22, 2010 |
| 95 | Missing (1982) - Dec 22, 2010 |
| 85 | Hero (2002) - Dec 22, 2010 |
| 95 | (500) Days of Summer (2009) - Dec 22, 2010 |
| 85 | Head-On (2004) - Dec 22, 2010 |
| 85 | The Edge of Heaven (2007) - Dec 22, 2010 |
| 95 | The Lives of Others (2006) - Dec 22, 2010 |
| 80 | Barefoot in the Park (1967) - Dec 22, 2010 |
| 90 | The Unbearable Lightness of Being (1988) - Dec 22, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |