Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
scharreyron
Flick Fan - 34 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2009
Location: Canada
Recent Rankings
20 Spice World (1997) - Jul 23, 2009
70 Bowling for Columbine (2002) - Jul 23, 2009
65 Men in Black (1997) - Jul 23, 2009
30 Batman & Robin (1997) - Jul 23, 2009
65 Fun with Dick and Jane (2005) - Jul 23, 2009
65 U.S. Marshals (1998) - Jul 23, 2009
70 Live and Let Die (1973) - Jul 23, 2009
80 The Departed (2006) - Jul 23, 2009
70 Babel (2006) - Jul 23, 2009
75 The Mask (1994) - Jul 23, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with scharreyron. Why not go rank more films, then come back and check it out again?