Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
schiele_
Cinema Addict - 1177 Films Ranked
Member Since: Jul 12, 2008
Location: Turkey
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
77 Hunger (2008) - Feb 03, 2012
80 Blue Valentine (2010) - Feb 02, 2012
74 J'ai tué ma mère (2009) - Jan 29, 2012
63 Innocence (2004) - Jan 27, 2012
79 Fish Tank (2009) - Jan 25, 2012
75 La Môme (2007) - Jan 24, 2012
75 A Very Long Engagement (2004) - Jan 24, 2012
80 Dirty Pretty Things (2002) - Jan 11, 2012
77 Happiness (1998) - Jan 06, 2012
73 True Grit (2010) - Jan 05, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with schiele_. Why not go rank more films, then come back and check it out again?