![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
schilders | |
![]() |
Movie Buff - 139 Films Ranked
Member Since: Sep 21, 2010
Location: Lincoln, NE, USA
|

| 8 | Red (2010) - May 28, 2012 |
| 7 | Thor (2011) - May 27, 2012 |
| 7 | Watchmen (2009) - May 26, 2012 |
| 9 | The Avengers (2012) - May 12, 2012 |
| 8 | Sherlock Holmes (2009) - Apr 29, 2012 |
| 5 | The Hunger Games (2012) - Mar 24, 2012 |
| 5 | Law Abiding Citizen (2009) - Mar 19, 2012 |
| 9 | Manhattan Melodrama (1934) - Feb 21, 2012 |
| 5 | The Corporation (2003) - Feb 19, 2012 |
| 5 | Murder Most Foul (1964) - Feb 18, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |