![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
schizo18 | |
![]() |
Flick Fan - 89 Films Ranked
Member Since: Feb 6, 2009
Location: USA
|

| 90 | I Am Legend (2007) - Feb 06, 2009 |
| 85 | Reservoir Dogs (1992) - Feb 06, 2009 |
| 85 | Happy Gilmore (1996) - Feb 06, 2009 |
| 70 | Charlie's Angels (2000) - Feb 06, 2009 |
| 95 | Gladiator (2000) - Feb 06, 2009 |
| 95 | The Bourne Supremacy (2004) - Feb 06, 2009 |
| 80 | Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Feb 06, 2009 |
| 90 | Catch Me If You Can (2002) - Feb 06, 2009 |
| 90 | Donnie Darko (2001) - Feb 06, 2009 |
| 80 | Batman Returns (1992) - Feb 06, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |