![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
schmidt557 | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jan 7, 2009
Location: USA
|

| 55 | The Fifth Element (1997) - Jan 07, 2009 |
| 95 | Unbreakable (2000) - Jan 07, 2009 |
| 65 | Rat Race (2001) - Jan 07, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Jan 07, 2009 |
| 78 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Jan 07, 2009 |
| 1 | Napoleon Dynamite (2004) - Jan 07, 2009 |
| 70 | Bicentennial Man (1999) - Jan 07, 2009 |
| 20 | The Mummy Returns (2001) - Jan 07, 2009 |
| 50 | 50 First Dates (2004) - Jan 07, 2009 |
| 100 | The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001) - Jan 07, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |