![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
schoppen | |
![]() |
Flick Fan - 50 Films Ranked
Member Since: Dec 30, 2009
|

| 94 | The Silence of the Lambs (1991) - Dec 30, 2009 |
| 30 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Dec 30, 2009 |
| 62 | Mission: Impossible (1996) - Dec 30, 2009 |
| 3 | The Hills Have Eyes (2006) - Dec 30, 2009 |
| 10 | Good Bye Lenin! (2003) - Dec 30, 2009 |
| 42 | The Bourne Identity (2002) - Dec 30, 2009 |
| 82 | The Matrix (1999) - Dec 30, 2009 |
| 72 | Saving Private Ryan (1998) - Dec 30, 2009 |
| 1 | Alien 3 (1992) - Dec 30, 2009 |
| 16 | Mrs. Doubtfire (1993) - Dec 30, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |