Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
schuchardt
Flick Fan - 75 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2006
Location: Switzerland
Recent Rankings
92 Leaving Las Vegas (1995) - Sep 27, 2007
95 City Slickers (1991) - Sep 27, 2007
93 Catch Me If You Can (2002) - Sep 27, 2007
91 Batman Begins (2005) - Sep 27, 2007
94 Saving Private Ryan (1998) - Sep 27, 2007
90 High Fidelity (2000) - Sep 27, 2007
89 The Rock (1996) - Sep 27, 2007
94 Fahrenheit 9/11 (2004) - Sep 27, 2007
92 Mrs. Doubtfire (1993) - Sep 27, 2007
92 American History X (1998) - Sep 27, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with schuchardt. Why not go rank more films, then come back and check it out again?