![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scoobarama | |
![]() |
Movie Buff - 100 Films Ranked
Member Since: Aug 19, 2006
Location: USA
|

| 60 | Kissing Jessica Stein (2001) - Aug 13, 2007 |
| 65 | Solaris (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Fantastic Four (2005) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Wayne's World 2 (1993) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Barbarella (1968) - Aug 13, 2007 |
| 80 | Con Air (1997) - Aug 13, 2007 |
| 95 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Aug 13, 2007 |
| 85 | Bad Boys II (2003) - Aug 13, 2007 |
| 85 | The Guru (2002) - Aug 13, 2007 |
| 75 | Eight Legged Freaks (2002) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |