![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scoobyschu | |
![]() |
Film Freak - 680 Films Ranked
Member Since: Dec 20, 2006
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 77 | Ed Wood (1994) - Jan 16, 2007 |
| 45 | Twister (1996) - Jan 16, 2007 |
| 84 | Kramer vs. Kramer (1979) - Jan 16, 2007 |
| 74 | Flatliners (1990) - Jan 16, 2007 |
| 71 | Stevie (2002) - Jan 16, 2007 |
| 83 | The Jerk (1979) - Jan 16, 2007 |
| 73 | Dead Man Walking (1995) - Jan 16, 2007 |
| 59 | Spider (2002) - Jan 16, 2007 |
| 77 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Jan 16, 2007 |
| 71 | Shakespeare in Love (1998) - Jan 16, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |