![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scooteru | |
![]() |
Movie Buff - 379 Films Ranked
Member Since: Oct 17, 2007
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 78 | A Fish Called Wanda (1988) - Oct 17, 2007 |
| 58 | Cheaper by the Dozen 2 (2005) - Oct 17, 2007 |
| 77 | Dogma (1999) - Oct 17, 2007 |
| 74 | Intolerable Cruelty (2003) - Oct 17, 2007 |
| 73 | Snake Eyes (1998) - Oct 17, 2007 |
| 77 | Singin' in the Rain (1952) - Oct 17, 2007 |
| 65 | The Village (2004) - Oct 17, 2007 |
| 54 | Hulk (2003) - Oct 17, 2007 |
| 74 | Rush Hour 2 (2001) - Oct 17, 2007 |
| 80 | Wedding Crashers (2005) - Oct 17, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |