![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scopiz | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Jul 3, 2009
Location: Romania
|

| 60 | Seven (1995) - Nov 14, 2010 |
| 60 | An Education (2009) - Nov 14, 2010 |
| 90 | Ivan's Childhood (1962) - Nov 14, 2010 |
| 60 | Marie Antoinette (2006) - Nov 14, 2010 |
| 5 | The Book of Eli (2010) - Nov 14, 2010 |
| 5 | The Expendables (2010) - Nov 14, 2010 |
| 60 | Inception (2010) - Nov 14, 2010 |
| 30 | Shutter Island (2010) - Nov 14, 2010 |
| 50 | Year One (2009) - Nov 14, 2010 |
| 55 | Red (2010) - Nov 14, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |