![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scorvol | |
![]() |
Film Freak - 935 Films Ranked
Member Since: Nov 27, 2011
Location: USA
|

| 62 | Almost Famous (2000) - May 15, 2012 |
| 72 | The Fisher King (1991) - May 15, 2012 |
| 63 | Breaking the Waves (1996) - May 15, 2012 |
| 62 | Malena (2000) - May 15, 2012 |
| 69 | The Man Who Knew Too Little (1997) - May 15, 2012 |
| 63 | In the Loop (2009) - May 15, 2012 |
| 62 | Nights of Cabiria (1957) - May 06, 2012 |
| 63 | The Lives of Others (2006) - May 06, 2012 |
| 64 | Innerspace (1987) - May 06, 2012 |
| 63 | Without a Paddle (2004) - May 04, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |