![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scotankhamen | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Sep 10, 2007
Location: wichita, kansas, USA
|

| 95 | The Dark Knight (2008) - Jul 29, 2008 |
| 85 | The X-Files: I Want to Believe (2008) - Jul 29, 2008 |
| 90 | The Visitor (2008) - Jul 07, 2008 |
| 95 | Children of Men (2006) - May 11, 2008 |
| 91 | Iron Man (2008) - May 11, 2008 |
| 86 | Baby Mama (2008) - Apr 28, 2008 |
| 85 | Naked Lunch (1991) - Apr 28, 2008 |
| 89 | Cloverfield (2008) - Mar 03, 2008 |
| 89 | Atonement (2007) - Mar 03, 2008 |
| 89 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - Jan 06, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |