![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scottknox | |
![]() |
Flick Fan - 54 Films Ranked
Member Since: Mar 27, 2009
Location: Canada
|

| 90 | Glengarry Glen Ross (1992) - Mar 27, 2009 |
| 80 | Confessions of a Dangerous Mind (2002) - Mar 27, 2009 |
| 95 | The Road Warrior (1981) - Mar 27, 2009 |
| 90 | L.A. Confidential (1997) - Mar 27, 2009 |
| 90 | Oldboy (2003) - Mar 27, 2009 |
| 75 | Grosse Pointe Blank (1997) - Mar 27, 2009 |
| 30 | Saw (2004) - Mar 27, 2009 |
| 55 | The Matrix Revolutions (2003) - Mar 27, 2009 |
| 20 | Species (1995) - Mar 27, 2009 |
| 80 | Scarface (1983) - Mar 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |