![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scottlowry | |
![]() |
Movie Buff - 138 Films Ranked
Member Since: Nov 8, 2010
Location: Newbury Park, CA, USA
|

| 80 | Top Gun (1986) - Nov 08, 2010 |
| 85 | The Burbs (1989) - Nov 08, 2010 |
| 88 | A League of Their Own (1992) - Nov 08, 2010 |
| 90 | Toy Story 2 (1999) - Nov 08, 2010 |
| 85 | Cast Away (2000) - Nov 08, 2010 |
| 40 | The Terminal (2004) - Nov 08, 2010 |
| 55 | Cars (2006) - Nov 08, 2010 |
| 98 | Angels & Demons (2009) - Nov 08, 2010 |
| 90 | Toy Story 3 (2010) - Nov 08, 2010 |
| 99 | The Dirty Dozen (1967) - Nov 08, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |