![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scottr | |
![]() |
Movie Buff - 183 Films Ranked
Member Since: Jan 2, 2009
|

| 75 | The Running Man (1987) - Sep 05, 2011 |
| 70 | Escape from L.A. (1996) - Sep 05, 2011 |
| 80 | 9 (2009) - May 28, 2011 |
| 40 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - May 28, 2011 |
| 80 | About Schmidt (2002) - May 28, 2011 |
| 98 | Léon: The Professional (1994) - May 28, 2011 |
| 98 | Kill Bill: Volume 1 (2003) - May 28, 2011 |
| 89 | American Beauty (1999) - Jan 05, 2009 |
| 79 | Glory (1989) - Jan 05, 2009 |
| 77 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - Jan 05, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |