![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scoville | |
![]() |
Flick Fan - 53 Films Ranked
Member Since: Dec 13, 2010
Location: UK
|

| 75 | Die Hard (1988) - Dec 30, 2010 |
| 75 | From Dusk Till Dawn (1996) - Dec 30, 2010 |
| 80 | This Is England (2006) - Dec 30, 2010 |
| 70 | Gomorra (2008) - Dec 30, 2010 |
| 10 | 28 Days Later (2002) - Dec 29, 2010 |
| 75 | Indiana Jones and the Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 29, 2010 |
| 10 | Independence Day (1996) - Dec 29, 2010 |
| 30 | Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan (2006) - Dec 29, 2010 |
| 70 | Fight Club (1999) - Dec 29, 2010 |
| 10 | Life of Brian (1979) - Dec 29, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |