![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scp | |
![]() |
Movie Buff - 136 Films Ranked
Member Since: Feb 2, 2010
Location: Finland
|
| 100 | Creature Comforts (1989) - Oct 16, 2010 |
| 83 | An Education (2009) - Oct 16, 2010 |
| 84 | Trainspotting (1996) - Oct 16, 2010 |
| 75 | The Usual Suspects (1995) - Oct 16, 2010 |
| 84 | The Truman Show (1998) - Oct 16, 2010 |
| 75 | The Third Man (1949) - Oct 16, 2010 |
| 98 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 16, 2010 |
| 68 | The Dark Knight (2008) - Oct 16, 2010 |
| 86 | Taxi Driver (1976) - Oct 16, 2010 |
| 70 | Shaun of the Dead (2004) - Oct 16, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |