Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
scrdy
Movie Buff - 146 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: USA
Recent Rankings
85 Fahrenheit 9/11 (2004) - Aug 18, 2009
85 Rocky (1976) - Aug 18, 2009
60 Ocean's Thirteen (2007) - Aug 18, 2009
95 Super Troopers (2002) - Aug 18, 2009
75 Jarhead (2005) - Aug 18, 2009
70 Space Jam (1996) - Aug 18, 2009
85 Hot Fuzz (2007) - Aug 18, 2009
80 Short Circuit (1986) - Aug 18, 2009
95 Dogma (1999) - Aug 18, 2009
92 V for Vendetta (2006) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with scrdy. Why not go rank more films, then come back and check it out again?