scuba-bear

scuba_bear
Movie Buff - 138 Film Ratings
Member Since: 19 May 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 13% Sky High (2005) - Rated 14 Aug 2007
95 98% Red Eye (2005) - Rated 14 Aug 2007
45 3% Minority Report (2002) - Rated 14 Aug 2007
95 98% Amélie (2001) - Rated 14 Aug 2007
45 3% The Time Machine (2002) - Rated 14 Aug 2007
88 87% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 14 Aug 2007
80 56% Madagascar (2005) - Rated 14 Aug 2007
80 56% Finding Neverland (2004) - Rated 14 Aug 2007
68 20% Finding Nemo (2003) - Rated 14 Aug 2007
75 36% Dirty Dancing (1987) - Rated 14 Aug 2007