![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
scubasteve | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Aug 20, 2009
Location: USA
|

| 25 | G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Aug 20, 2009 |
| 69 | Pi (1998) - Aug 20, 2009 |
| 60 | All of Me (1984) - Aug 20, 2009 |
| 60 | Dr. Dolittle (1998) - Aug 20, 2009 |
| 45 | Shanghai Knights (2003) - Aug 20, 2009 |
| 50 | Beverly Hills Cop III (1994) - Aug 20, 2009 |
| 68 | Finding Nemo (2003) - Aug 20, 2009 |
| 85 | Gattaca (1997) - Aug 20, 2009 |
| 70 | The Patriot (2000) - Aug 20, 2009 |
| 83 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |