![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdaftary | |
![]() |
Flick Fan - 58 Films Ranked
Member Since: May 4, 2009
Location: USA
|

| 65 | Dr. Dolittle (1998) - May 04, 2009 |
| 70 | Cheaper by the Dozen (2003) - May 04, 2009 |
| 80 | Matilda (1996) - May 04, 2009 |
| 70 | Cars (2006) - May 04, 2009 |
| 75 | Bee Movie (2007) - May 04, 2009 |
| 70 | Free Willy (1993) - May 04, 2009 |
| 80 | The Princess Diaries 2: Royal Engagement (2004) - May 04, 2009 |
| 80 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - May 04, 2009 |
| 80 | Ice Age (2002) - May 04, 2009 |
| 60 | George of the Jungle (1997) - May 04, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |