![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdancekid | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Mar 16, 2006
Location: USA
|

| 35 | American Pie 2 (2001) - Aug 13, 2007 |
| 86 | American Psycho (2000) - Aug 13, 2007 |
| 20 | Armageddon (1998) - Aug 13, 2007 |
| 80 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 13, 2007 |
| 70 | Beetlejuice (1988) - Aug 13, 2007 |
| 87 | Before Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Bend It Like Beckham (2002) - Aug 13, 2007 |
| 84 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 98 | Blade Runner (1982) - Aug 13, 2007 |
| 30 | The Blair Witch Project (1999) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |