![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdavidmiller | |
![]() |
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Jul 20, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 70 | 8 Mile (2002) - Jul 20, 2009 |
| 70 | Titanic (1997) - Jul 20, 2009 |
| 70 | Air Force One (1997) - Jul 20, 2009 |
| 75 | Two Weeks Notice (2002) - Jul 20, 2009 |
| 90 | RocknRolla (2008) - Jul 20, 2009 |
| 40 | Doom (2005) - Jul 20, 2009 |
| 75 | The Wrestler (2008) - Jul 20, 2009 |
| 70 | Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Jul 20, 2009 |
| 90 | Snatch (2000) - Jul 20, 2009 |
| 85 | Terminator 2: Judgment Day (1991) - Jul 20, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |