![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdb235 | |
![]() |
Flick Fan - 78 Films Ranked
Member Since: Aug 23, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 100 | The Deer Hunter (1978) - Aug 23, 2008 |
| 90 | Patton (1970) - Aug 23, 2008 |
| 90 | Miller's Crossing (1990) - Aug 23, 2008 |
| 87 | The Dirty Dozen (1967) - Aug 23, 2008 |
| 87 | The Guns of Navarone (1961) - Aug 23, 2008 |
| 90 | The Patriot (2000) - Aug 23, 2008 |
| 94 | Goodfellas (1990) - Aug 23, 2008 |
| 86 | Ransom (1996) - Aug 23, 2008 |
| 84 | Into the Wild (2007) - Aug 23, 2008 |
| 90 | The Usual Suspects (1995) - Aug 23, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |