![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
s_degraff | |
![]() |
Movie Buff - 295 Films Ranked
Member Since: Aug 13, 2008
Location: Canada
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Red Dragon (2002) - Aug 20, 2008 |
| 80 | The Sword in the Stone (1963) - Aug 20, 2008 |
| 90 | Cars (2006) - Aug 20, 2008 |
| 70 | Beethoven (1992) - Aug 20, 2008 |
| 80 | The Nightmare Before Christmas (1993) - Aug 20, 2008 |
| 40 | Corky Romano (2001) - Aug 20, 2008 |
| 95 | There Will Be Blood (2007) - Aug 20, 2008 |
| 80 | The Karate Kid (1984) - Aug 20, 2008 |
| 75 | X2: X-Men United (2003) - Aug 20, 2008 |
| 75 | What Dreams May Come (1998) - Aug 20, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |