![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdf59800 | |
![]() |
Movie Buff - 114 Films Ranked
Member Since: Aug 6, 2011
Location: USA
|

| 65 | Shrek (2001) - Aug 11, 2011 |
| 55 | There's Something About Mary (1998) - Aug 09, 2011 |
| 50 | Van Wilder (2002) - Aug 09, 2011 |
| 60 | I, Robot (2004) - Aug 09, 2011 |
| 85 | The Truman Show (1998) - Aug 09, 2011 |
| 85 | Casablanca (1942) - Aug 09, 2011 |
| 60 | 10 Things I Hate About You (1999) - Aug 09, 2011 |
| 85 | The Incredibles (2004) - Aug 09, 2011 |
| 75 | Million Dollar Baby (2004) - Aug 09, 2011 |
| 75 | X-Men (2000) - Aug 09, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |