![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdiama | |
![]() |
Cinema Addict - 1509 Films Ranked
Member Since: Aug 14, 2009
Location: Greece
|
|
Message Sent!
| |

| 50 | To Be or Not to Be (1983) - Feb 03, 2012 |
| 10 | Mr. Hulot's Holiday (1953) - Feb 03, 2012 |
| 50 | A Good Year (2006) - Jan 22, 2012 |
| 42 | Johnny English Reborn (2011) - Jan 20, 2012 |
| 70 | Gray Lady Down (1978) - Jan 10, 2012 |
| 55 | Below (2002) - Jan 09, 2012 |
| 10 | 1941 (1979) - Jan 09, 2012 |
| 5 | The Hurt Locker (2009) - Jan 08, 2012 |
| 75 | Down Periscope (1996) - Jan 08, 2012 |
| 75 | Green Lantern (2011) - Jan 06, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |