![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdigtydoug | |
![]() |
Movie Buff - 212 Films Ranked
Member Since: Aug 27, 2009
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 89 | Stripes (1981) - Aug 27, 2009 |
| 83 | Dead Poets Society (1989) - Aug 27, 2009 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Aug 27, 2009 |
| 86 | About a Boy (2002) - Aug 27, 2009 |
| 89 | 25th Hour (2002) - Aug 27, 2009 |
| 83 | Capote (2005) - Aug 27, 2009 |
| 86 | Midnight Run (1988) - Aug 27, 2009 |
| 57 | Sleepy Hollow (1999) - Aug 27, 2009 |
| 84 | Speed (1994) - Aug 27, 2009 |
| 86 | Trading Places (1983) - Aug 27, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |