![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
sdj5 | |
![]() |
Flick Fan - 14 Films Ranked
Member Since: Nov 13, 2009
Location: USA
|

| 100 | Hellraiser (1987) - Nov 14, 2009 |
| 99 | The Godfather (1972) - Nov 13, 2009 |
| 90 | Reservoir Dogs (1992) - Nov 13, 2009 |
| 90 | The Bourne Ultimatum (2007) - Nov 13, 2009 |
| 75 | I Am Legend (2007) - Nov 13, 2009 |
| 80 | Evil Dead II (1987) - Nov 13, 2009 |
| 96 | 28 Weeks Later... (2007) - Nov 13, 2009 |
| 99 | Shaun of the Dead (2004) - Nov 13, 2009 |
| 90 | The Mist (2007) - Nov 13, 2009 |
| 85 | Resident Evil (2002) - Nov 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |