Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
sdlainhar
Movie Buff - 115 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: USA
Recent Rankings
77 The Fifth Element (1997) - Jan 03, 2011
75 Unbreakable (2000) - Jan 03, 2011
85 Young Frankenstein (1974) - Jan 03, 2011
78 Apollo 13 (1995) - Jan 03, 2011
80 Casino (1995) - Jan 03, 2011
75 The Boondock Saints (1999) - Jan 03, 2011
80 Sherlock Holmes (2009) - Jan 03, 2011
77 Alien (1979) - Jan 03, 2011
77 Die Hard (1988) - Jan 03, 2011
80 Iron Man (2008) - Jan 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with sdlainhar. Why not go rank more films, then come back and check it out again?