Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
seaner
Flick Fan - 37 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Simi Valley, California, USA
Recent Rankings
75 Solaris (2002) - Aug 19, 2009
80 Sweet Home Alabama (2002) - Aug 19, 2009
85 Superman: The Movie (1978) - Aug 19, 2009
70 Ocean's Twelve (2004) - Aug 19, 2009
65 Face/Off (1997) - Aug 19, 2009
80 Heathers (1989) - Aug 19, 2009
85 Serenity (2005) - Aug 18, 2009
90 The Matrix (1999) - Aug 18, 2009
70 The Fox and the Hound (1981) - Aug 18, 2009
75 Remember the Titans (2000) - Aug 18, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with seaner. Why not go rank more films, then come back and check it out again?